Sklep kawro.pl jest legalnie działającą firmą zarejestrowaną w Polsce. Wszystkie produkty pochodzą z legalnego źródła.
Wszystkie znaki towarowe prezentowane na stronie należą do ich prawowitych właściceli, w szczególności znak "paysafecard". Wszystkie znaki towarowe używane są jedynie w celach informacyjnych, a firma kawro-psc nie jest powiązana z wydawcami kart.

Regulamin oraz warunki korzystania z serwisu

1. POSTANOWIENIA OGÓLNE

Korzystając z usług sklepu KAWRO-PL oświadczasz, że zapoznałeś się i akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności zgodą z RODO ( https://kawro.pl/strona/2/rodo )

Firma KAWRO-PSC z siedziba w Gilowice ul. Starodworska 10 o numerze NIP 5532421199 jest polskim, legalnym przedsiębiorcą zarejestrowanym w CEiDG dn. 01.02.2017r.

Sklep KAWRO-PL zajmuje się pośrednictwem w sprzedaży doładowań, kart Paysafecard, kart prepaid, e-voucherow i innych produktów, których wysyłka możliwa jest do zrealizowania drogą cyfrową.

Wszystkie sprzedawane produkty są własnością producenta/wydawcy określonych kart i podlegają regulacjom tychże podmiotów.

Sklep KAWRO-PL nie ponosi odpowiedzialności za niewłaściwe wykorzystanie zakupionych kodów, przekazanie kodów osobom trzecim, wykorzystanie kodów w sposób łamiący postanowienia regulaminu wydawcy danych kodów itp.

Wszystkie klucze sprzedawane przez sklep KAWRO-PL są oryginalnymi produktami i pochodzą bezpośrednio od wydawców/partnerów realizujących poszczególne doładowanie.

Wszelkie problemy z zakupionymi kodami, które wynikają z winy operatora obsługującego zakupione doładowanie (np. niemożność zrealizowania doładowania Paysafecard w wyniku problemów lub ograniczeń po stronie Pasyafecard) kupujący winien wyjaśniać bezpośrednio u wydawcy danego doładowania. Sklep KAWRO-PL nie jest wydawcą doładowań i nie może odpowiadać za dostępność i regulaminy usług oferowanych przez wydawcę poszczególnych kodów

Sklep KAWRO-PL nie ponosi odpowiedzialności za możliwe przerwy w działaniu usługi i dostawie kodów w wyniku awarii hostingu, awarii systemu płatności, awarii systemu wysyłki kodów i innych niezależnych od właściciela KAWRO-PL czynników, jednakże sklep KAWRO-PL zobowiązuje się do dołożenia wszelkich starań w celu utrzymania wysokiej jakości oferowanych usług, szybkiego dostarczania zakupionych przedmiotów i sprawnego rozwiązywaniu zaistniałych problemów.

Kupujący przed zakupem jest zobowiązany zapoznać się z danym produktem, w przypadku pytań bądź wątpliwości winny jest wystosować odpowiednie zapytanie na temat danego produktu, w celu uniknięcia nieporozumień.

Korzystać z ofert sklepu może tylko i wyłącznie właściciel konta lub karty kredytowej, z której dokonywana jest płatność w sklepie KAWRO.PL

Kontakt kupującego ze sklepem odbywa się tylko i wyłącznie za pośrednictwem e-maila podanego w zamówieniu produktu.

W przypadku gdy kupujący uważa, że nie wywiązaliśmy się z jakiegokolwiek punktu regulaminu, ma prawo ubiegać się o zwrot kosztów zakupu produktu na stronie KAWRO.PL

Sklep KAWRO.PL zobowiązuje się do pomocy wszystkim swoim klientom, nawet jeśli pomyłka zaszła z winy kupującego, dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać problem w miarę możliwości.

Sklep KAWRO.PL zastrzega sobie prawo do zablokowania konta użytkownika na czas nieokreślony bez podania przyczyny.

Sklep KAWRO.PL może zażądać dokumentów niezbędnych do weryfikacji konta użytkownika.

2. PŁATNOŚCI

Sklep KAWRO.PL obsługuje następujące metody płatności: szybkie wpłaty PayU, Bitcoin oraz przelew tradycyjny.

Operatorem odpowiedzialnym za odbieranie i księgowanie szybkich płatności online tzw. e-przelewow jest PayU S.A. ul. Grunwaldzka 182, 60-166 Poznań. W razie jakichkolwiek opóźnień, kupujący powinien składać reklamację bezpośrednio do operatora dołączając do maila (lub faxu) potwierdzenie przelewu.

Operatorem odpowiedzialnym za odbieranie płatności w walucie Bitcoin jest operator InPay. Do poprawnego zatwierdzenia płatności Bitcoin wymagane jest co najmniej jedno potwierdzenie z sieci Bitcoin.

W przypadku wyboru metody przelewu tradycyjnego, czas księgowania uzależniony jest od pracy systemów bankowych zgodnie z sesjami systemu ELIXIR. Czas przetwarzania takiej płatności może wynieść około 1 dzień roboczy w zależności od czasu zlecenia przelewu oraz banku klienta.

Wszelkie dane potrzebne do zapłaty przetwarzane są po stronie operatora płatności. Sklep KAWRO-PL nie przechowuje i nie przetwarza po stronie serwera żadnych danych klienta potrzebnych do dokonania płatności, tudzież danych kart płatniczych i innych wrażliwych danych klienta.

3. WYSYŁKA

Kupujący zakupione kody otrzymuje droga elektroniczną, poprzez pocztę e-mail.

Zakupione kody wysłane są tylko i wyłącznie na podany podczas zamówienia adres e-mail.

Kupujacy jest zobowiązany do podania aktualnego i prawidłowego adresu e-mail przy składaniu zamówienia. Reklamacje z tytułu podania błędnego adresu e-mail nie będą uznawane

Czas wysyłki uzależniony jest od pracy systemów płatności oraz systemu wysyłki kodów.

Kody są wysyłane automatycznie po otrzymaniu pełnej płatności, czas dostawy liczony od momentu potwierdzenia zapłaty w typowych warunkach nie przekracza 10 minut (nie dotyczy zamówienia realizowanych za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego, gdzie czas dostawy może wynieść od kilku minut do maksymalnie 24h od momentu otrzymania wpłaty)

Sklep KAWRO-PL zastrzega sobie prawo do wydłużenia czasu dostawy kodów do maksymalnie 24h w przypadku awarii systemu obsługującego wysyłkę kodów i/lub innych niezależnych od KAWRO-PL czynników, które mogą wpłynąć na przetworzenie zamówienia („zapchanie” sieci Bitcoin, wydłużony czas przetwarzania płatności przez PayU, awaria Automater-a itp.)

4. ZWROTY

Warunkiem otrzymania zwrotu jest niewydanie przez system klucza na wskazany przez klienta adres e-mail. W przypadku gdy system poprawnie wysłał klucz, produkt nie podlega zwrotowi.

Jeżeli czas oczekiwania na kod przekroczy 24h np. w wyniku problemów technicznych po stronie sklepu lub/i operatorów systemów współpracujących ze sklepem, kupujący ma prawo ubiegać się o pełny zwrot wpłaconych środków i odstąpienie od zamówienia.