PAYSAFECARD 10 EUR

51,99 zł

Paysafecard jest środkiem płatniczym akceptowanym przez tysiące sklepów internetowych z branży gier, mediów społecznościowych, muzyki, filmu i rozrywki! W ramach transakcji z wykorzystaniem karty PSC nie trzeba podawać danych osobowych ani danych bankowych czy karty kredytowej. Zachowana jest przy tym prywatność użytkownika.

Kraj dystrybucji: Słowacja

UWAGA: Tego PINu nie można dodać do polskiego konta MyPaysafecard.

UWAGA2: Paysafecard zmienił przepisy dla niektórych sklepów online, w niektórych przypadkach do użycia kodu może być wymagane konto MyPaysafecard. Jako tylko i wyłącznie pośrednik sprzedaży nie odpowiadamy za te zmiany. W ZWIAZKU Z POWYZSZYM I NA PODSTAWIE USTAWY O TOWARACH CYFROWYCH NIE AKCEPTUJEMY ZWROTOW I REKLAMACJI PO ZAKUPIE I WYSLANIU KODU!!!

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

100% bezpieczeństwa transakcji

 

Automatyczna dostawa na adres e-mail

Karta wydana na okaziciela. Nabywca lub Użytkownik mogą posługiwać sie kartą Paysafecard wielokrotnie do wyczerpania środków przypisanych do karty oraz łączyć ze sobą do 8 zakupionych kodów PIN w pojedynczej płatności. Paysafecard jest środkiem płatniczym wydawanym i kontrolowanym przez Prepaid Services Company Ltd. Przy płatności kartą obowiązują "Ogólne warunki handlowe korzystania z Paysafecard", z którymi można się zapoznać na stronie www.paysafecard.com

Zobacz także

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.